INTENSE
Inspiracje

2022

Zarządzanie majątkiem

s&op

Business intelligence

Raportowanie

hr

Workflow

Controlling

Platforma integracyjna

Budżetowanie

Zarządzanie Projektami

crm

Intense

Inspiracje

2022

Zarządzanie majątkiem

s&op

Business intelligence

Raportowanie

hr

Workflow

Controlling

Platforma integracyjna

Budżetowanie

Zarządzanie Projektami

crm

O wydarzeniu

INTENSE Inspiracje – razem możemy więcej!

To już trzecia edycja bezpłatnej konferencji dla klientów INTENSE Group,
administratorów i użytkowników INTENSE Platform.

Mamy wielką przyjemność zaprosić na wydarzenie, które odbędzie się:

Dnia 19.05.2023

w Krakowie

Bogactwo zastosowań INTENSE Platform

Podzielimy się swoimi doświadczeniami oraz pokażemy jak wiele możliwych zastosowań oferuje nasze narzędzie: wielomodułowa, elastyczna, nowoczesna Platforma INTENSE.

Podczas serii prezentacji prowadzonych przez naszych doświadczonych prelegentów zostaną przedstawione obszary, które są i będą głównymi nurtami dalszego rozwoju systemu.

Przyszłość tworzenia aplikacji - czyli o platformach Low Code / No Code
Automatyzacje i robotyzacje - znaczenie RPA w biznesie
Business Intelligence - analityka i raportowanie jako podstawowe narzędzia managera
Zwinność, elastyczność, współpraca, empatia - troska o dobre relacje

INTENSE Platform to system do procesowego zarządzania przedsiębiorstwem.

Dzięki połączeniu wielu modułów i funkcji kompleksowo wspiera każdy obszar działalności firmy.

Chcemy, aby to wydarzenie było okazją do wzajemnej rozmowy i wymiany doświadczeń.

Dnia 19 maja 2023 bądźcie Państwo z nami i przekonajmy się, że wspólnie możemy więcej!

Program

Intense Platform Program

Program

8 prezentacji, 4h inspiracji, 9 doświadczonych prelegentów, networkingowy wieczór w sercu krakowskiego Kazimierza, cena 0 zł

Zapraszamy na szereg inspirujących prezentacji w formie konkretnych case study i przykładów wykorzystania systemu.

Pokażemy różne obszary i możliwości zastosowania INTENSE Platform.

Uczestnictwo w wydarzeniu dla naszych klientów jest bezpłatne!

9:30 - 09:50

Na progu rewolucji – jak sztuczna inteligencja zmieni systemy wspierające zarządzanie?

Rewolucja dzieje się na naszych oczach: do cyfryzacji, integracji, robotyzacji i automatyzacji procesów biznesowych dołącza właśnie uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja. Nie pytajmy, czy to się wydarzy – zastanówmy się, czy jesteśmy na to gotowi?

Piotr Ukowski

09:50 - 10:20

Mój INTENSE

Czyli o tym jak dostosować aplikację do swoich potrzeb. Przedstawionych zostanie szereg narzędzi, które pozwalają na lepszą organizację własnej pracy z Platformą INTENSE (historia zadań, prawy panel, grupowanie, formatowanie warunkowe, układy, organizacja menu)

Karolina Dworak

10:20 - 10:30

Przerwa

Czas na odwiedzenie stoisk eksperckich

10:30 - 10:50

Elektroniczne zarządzanie dokumentacją – repozytorium umów

INTENSE Platform jako system EZD umożliwiający wykonywanie czynności kancelaryjnych, obsługę i dekretację spraw oraz wprowadzanie dokumentów do elektronicznego obiegu. Przykład będzie dotyczył digitalizacji rejestru umów (szablony wydruków, znak wodny, podpis elektroniczny, nowa lista załączników, wersjonowanie, opiniowanie, aneksy)

Małgorzata Marcinowska

10:50 - 11:10

Komunikator biznesowy w INTENSE BPM

INTENSE Business Process Managment, czyli nasz silnik do obiegu dokumentów i automatyzacji procesów został wyposażony w biznesowy komunikator. Podczas wystąpienia o jego funkcji i zastosowaniach opowie projektant tego rozwiązania.

Piotr Ukowski

11:10 - 11:30

Praca z kalendarzem w aplikacji INTENSE

Jak jednym kliknięciem pokazać zaplanowane zadania w kalendarzu ? Czy lista nieobecności pracowników może być wyświetlona w widoku kalendarza ? O planowaniu pracy z kalendarzem w aplikacji INTENSE opowie projektantka tego rozwiązania.

Anna Gnyla

11:30 - 11:45

Przerwa

11:45 - 12:00

E-płatności w INTENSE

Czyli jak klient może zapłacić za zamówienie bezpośrednio z aplikacji INTENSE

Anna Miler

12:00 - 12:15

Automatyzacja pracy i procesów biznesowych

INTENSE RPA pozwala na optymalizację pracy, skrócenie czasu wykonywania pewnych czynności, zmniejszenie ilości kliknięć użytkownika aplikacji. Jak efektywnie budować procesy i je automatyzować na kilku przykładach zaprezentuje nasz ekspert od RPA.

Magda Kustra

12:15-12:30

A co to jest ta szyna danych (Enterprise Service Bus)?

Potrzeba synchronizacji rozproszonych danych pojawia się niemal w każdej firmie. Przekazywanie odpowiednich, aktualnych informacji z jednego miejsca w drugie pozwala płynnie realizować procesy. Jak istotnie może tutaj pomóc INTENSE ESB, przedstawi nasz ekspert szynowy.

Maciej Łamasz

12:30-12:45

Przerwa

12:45-13:15

Low – code po całości

Nie tylko obszar elektronicznego obiegu dokumentów jest konfigurowany w tzw. low-code, czyli bez programowania. Cały INTENSE jest Platformą typu low-code/no-code. Podczas tej prezentacji zostanie pokazane jak to wygląda w obszarze BI, czyli wielowymiarowej analizie danych i raportowaniu.

Tomasz Suchy

13:15-13:30

Poznaj moc mobilnej aplikacji INTENSE

Jedna aplikacja wiele zastosowań (inwentaryzacje, magazyny, przeglądy, narzędziownia, archiwum dokumentów, delegacje, dostawy i wiele innych …)

Czy wiesz, że aplikacja jest wyposażona w czynnik kodów kreskowych/QR oraz integrację z GPS ?

Marek Lipowski

13:30-13:45

Efektywne zarządzanie środkami trwałymi

Platforma INTENSE pozwala na pełną ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia, a także elastyczne dopasowanie procesów do tych operacji. Na prezentacji zostanie pokazany przykład ewidencji pojazdów oraz organizacji magazynów dla sprawnego działania narzędziowni.

Jadwiga Jaskot

13:45-14:30

Przerwa na lunch

14:30-14:50

Integracje z serwisami rządowymi

Wszystko o e-Fakturach (KSeF Hub), GUS, VIES, Biała lista, kursy walut TERYT

Innymi słowy Platforma INTENSE jest przygotowana na zmiany w procesach obsługi faktur.

Karolina Dworak

14:50-15:05

Projektowe podejście do zarządzania firmą

Jak zarządzać wewnętrznymi projektami w aplikacji INTENSE ?

Marek Jurkowski

15:05-15:30

AI AI AI Sztuczna inteligencja i co dalej  …?

Czy sztuczna inteligencja ma szansę wprowadzić nową jakość do trwającej obecnie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw? Rodzi się pytanie jak ją wykorzystać, żeby realnie pomagała lepiej, sprawniej i efektywniej prowadzić biznes. Jak nowy moduł INTENSE AI rośnie w siłę przedstawi Dyrektor Produkcji Oprogramowania.

Kornel Kasprzyk

15:30-17:00

Strefa Eksperta

To czas na Państwa pytania, dyskusje, porady. Eksperci INTENSE będą do Państwa dyspozycji.

Obszary eksperckie: Finansowo-księgowe (integracja KSeF i ERPy, opis analityczny), ESB – szyna danych i integracje, RPA i Automatyzacje, Low-code, OCR, Magazyny, Projekty, Budżetowanie, Controlling i Raportowanie, CRM/HR/BPM

Zespół INTENSE Group

20:00-01:00

Wieczorny networking

W sercu krakowskiego Kazimierza, przy lampce wina, z licznymi atrakcjami – zapraszamy 🙂

Restauracja i kręgielnia – Plac Nowy 1

Intense Platform Program

Prelegenci

Piotr Ukowski

Prezes Zarządu, CEO. Doświadczony manager IT z wieloletnią praktyką w zakresie skutecznej produkcji i wdrażania systemów informatycznych. Praktyk i entuzjasta nowoczesnych metod zarządzania. Specjalista od tematów trudnych, a najlepiej niewykonalnych. Bo większa frajda.

Marek Jurkowski

Wiceprezes Zarządu, CSO. Twórca i realizator długofalowych strategii rozwoju i sprzedaży produktów i usług IT. Znawca rynku ERP, BI, CRM, BPM, Workflow. Prekursor innowacyjnych rozwiązań w IT.

Marek Lipowski

Wiceprezes Zarządu, CTO. Projektant, analityk i praktyk w zakresie produkcji oprogramowania. Doświadczony Project Manager. Ekspert systemów bazodanowych.

Zobacz więcej

Kornel Kasprzyk

Dyrektor Produkcji Oprogramowania. Ekspert Business Intelligence zarówno od strony technologicznej, jak i merytorycznej. Lider wielu złożonych projektów, architekt IT, trener i wizjoner.

Anna Gnyla

Dyrektor Konsultingu. Doświadczona konsultantka i Project Manager, specjalizująca się w obszarach BPM. Ma za sobą wiele skomplikowanych projektów. Wizjonerka i pasjonatka rozwiązań mobilnych.

Anna Miler

Dyrektor Asysty Technicznej.
Doświadczona konsultantka i Project Manager. Ekspert od rozwiązywania problemów. Specjalistka w obszarach BPM oraz raportowania.

Małgorzata Marcinowska

Dyrektor Działu Wdrożeń. Doświadczona konsultantka i analityk biznesowy. Ma za sobą wiele skomplikowanych projektów, nie tylko w oparciu o Platformę INTENSE.

Karolina Dworak

Specjalista ds. systemów BPM/ERP. Nic co księgowe nie jest jej obce. Kompetentny doradca w zakresie integracji INTENSE Platform z systemami księgowymi i kadrowymi. Wieloletni Project Manager. Teraz także trener i koordynator ds. szkoleń otwartych oraz indywidualnych.

Tomasz Suchy

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży. Doświadczony doradca klienta, konkretny i rzetelny partner do rozmów handlowych. Swój mocny głos radiowy prezentuje w różnych materiałach promocyjnych i filmach instruktażowych.

Jadwiga Jaskot

Doświadczony Project Manager, na co dzień zarządza trudnymi, dużymi i skomplikowanymi projektami. Ekspertka od gospodarki magazynowej, narzędziowni oraz bazy sprzętu i transportu. Budżetowanie, a także kosztorysy i harmonogramy to jej specjalność. Ponad dekadę cyfryzuje przedsiębiorstwa z Platformą INTENSE.

Maciej Łamasz

Starszy Specjalista ds. systemów BPM/ESB. Integracyjna szyna danych nie ma przed nim tajemnic. Specjalista od zadań technicznych: łączy i synchronizuje dane, sprawia, że wszystko chodzi jak w zegarku.

Magda Kustra

W Asyście Technicznej koordynuje pracą zespołu ekspertów. W obszarze BPM nie ma sobie równych, jeśli chodzi o automatyzacje i usprawnianie procesów. Na co dzień zarządza wymagającymi projektami, dużych organizacji. Klienci pod jej skrzydłami mogą czuć się bezpiecznie.

Partner SAIO

Ekspert od robotyzacji procesów (RPA), tworzą roboty biznesowe dla każdej branży.

Automatyzują powtarzalne zadania (np. przenoszenie danych między aplikacjami), poprzez naśladowanie sposobu, w jaki pracują ludzie – za pomocą myszy lub klawiatury.

Innymi słowy roboty od SAIO automatyzują szeroki zakres procesów biznesowych, w wielu branżach.

Miejsce

Intense Platform Program

Miejsce

Trzecia edycja konferencji INTENSE Inspiracje w formie hybrydowej:

Prezentacje i wykłady w Hotelu Q Plus w Krakowie dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika

Wieczorne spotkanie networkingowe w sercu krakowskiego Kazimierza

Uczestnictwo w konferencji oraz spotkaniu wieczornym jest bezpłatne!

Przychodzimy z misją zainspirowania Państwa, odkrycia innych, być może nieznanych jeszcze możliwości Platformy INTENSE.

Dnia 19.05.2023

w Krakowie

Intense Platform Program

Organizator

Kontakt

Intense Platform Program

Kontakt

Organizator

Intense Platform Program
Logo Intense Group

Rejestracja

Intense Platform Program

Rejestracja

Po wypełnieniu formularza na wskazany adres email zostanie
wysłane potwierdzenie rejestracji. Dzień przed konferencją
otrzymają Państwo przypomnienie wraz z linkiem do wydarzenia.

Część I prezentacje w Hotelu Q Plus przy ul. Wygranej 6 w Krakowie

Część II spotkanie wieczorne w sercu krakowskiego Kazimierza Plac Nowy 1

Intense Platform Program

Notice: Undefined index: client-name in /home/intense/domains/inspiracje2023.intense.pl/public_html/wp-content/themes/intense/formsoap.php on line 495

Notice: Undefined index: client-surname in /home/intense/domains/inspiracje2023.intense.pl/public_html/wp-content/themes/intense/formsoap.php on line 496

Notice: Undefined index: client-company in /home/intense/domains/inspiracje2023.intense.pl/public_html/wp-content/themes/intense/formsoap.php on line 497

Notice: Undefined index: client-mail in /home/intense/domains/inspiracje2023.intense.pl/public_html/wp-content/themes/intense/formsoap.php on line 498

Notice: Undefined property: stdClass::$ContextGUID in /home/intense/domains/inspiracje2023.intense.pl/public_html/wp-content/themes/intense/formsoap.php on line 527

Dziękujemy za rejestrację!

Na wskazany adres email zostanie wysłane potwierdzenie.